Polskie zamki
Aktualizacja 2019-12-08
Użytkownik:

Hasło:

Loguj automatycznie

Załóż konto
blank
blankKamień ¦l±ski - esk verze

Zamek w Kamieniu ¦l±skim

  

Legendy
Wzmianki
blankWycieczki (Musisz być zalogowany/a)blanktlo


rLokalizacja zamku na mapie Polskiodzina von Larisch wzniosła tu zamek w 1779 roku. W 1989 roku znalazła tu siedzibę kuria biskupia ¦l±ska Opolskiego.







Zamek w Kamieniu ¦l±skim - Widok od zachodu, fot. ZeroJeden, VIII 2003 Zamek w Kamieniu ¦l±skim - fot. ZeroJeden, VIII 2003 Zamek w Kamieniu ¦l±skim - fot. ZeroJeden, VIII 2003 Zamek w Kamieniu ¦l±skim - fot. JAPCOK, VIII 2003 Zamek w Kamieniu ¦l±skim - fot. JAPCOK, VIII 2003 Zamek w Kamieniu ¦l±skim - Widok od południowego-wschodu, fot. ZeroJeden, III 2012 Zamek w Kamieniu ¦l±skim - fot. ZeroJeden, III 2012 Zamek w Kamieniu ¦l±skim - fot. ZeroJeden, III 2012 Zamek w Kamieniu ¦l±skim - Zdjęcie z okresu międzywojennego Zamek w Kamieniu ¦l±skim - Plan pałacu według W.Żurawskiego  [<a href=/bibl_ksiazka.php?idksiazki=1073&wielkosc_okna=d onclick='ksiazka(1073);return false;'>Ľródło</a>] Zamek w Kamieniu ¦l±skim - Zamek na litografii z XIX wieku Zamek w Kamieniu ¦l±skim - Litografia Theodora Hennickego z połowy XIX wieku z teki Alberta Dunckera
Serwis wykorzystuje technologi? cookie w celu uprzyjemnienia u?ytkowania.

Je¶li jeste¶ zainteresowany zakupem ksi±żek o tematyce zamkowej to zapraszam do przejrzenia biblioteczki wystawionej na sprzedaż. Zebrana kwota zasili cel charytatywny.