Polskie zamki
Aktualizacja 2020-04-10
Użytkownik:

Hasło:

Loguj automatycznie

Załóż konto
blank
blankGostynin - English versionGostynin - Česká verze

Zamek w Gostyninie

  

Legendy
Wzmianki
blankWycieczki (Musisz być zalogowany/a)blanktlo
Dodaj nowy temat


Tytuł 
2009-06-20  14:49 • Imię/nazwisko/nickgostyk28
Jaka zenada. zamek jest odresteurowany lux, najlepiej zeby stał zrujnowany to wszyscy byliby zadowoleni, a tak zazdroszczą burmistrzowi mali zakompleksieni ludzie. gratuluje Panie Burmistrzu. zapraszamy na zamek!!!
TytułŻenada i skandal 
2009-05-26  00:07 • Imię/nazwisko/nick gotek69
Żenada i skandal takie są moje wnioski z otwarcia "odrestaurowanego"zamku w Gostyninie,co to ma być średniowieczny zamek czy ekskluzywna knajpa i hotel dla burmistrza i jego prominętnych gości za publiczne pieniądze,mam nadzieję że ktoś się w końcu weźmie za sprawdzenie jak zostały wydane pieniądze i co to jest zamek czy knajpa.Śmiać mi się tylko chce z samego otwarcia gdzie tłumy mieszkańców stały i czekały na oficjalne otwarcie żeby zobaczyć na co poszły pieniądze przeznaczone na budowę małej obwodnicy,a po oficjalnej przemowie zamknięto bramę dla mieszkańców i burmistrz ze swoimi "kolesiami"bawił się do białego rana , a chołota chodziła wokół zamku i podziwiała widoki.

Serwis wykorzystuje technologi? cookie w celu uprzyjemnienia u?ytkowania.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem książek o tematyce zamkowej to zapraszam do przejrzenia biblioteczki wystawionej na sprzedaż. Zebrana kwota zasili cel charytatywny.